wyszukiwarka
 


v

 

Dane kontaktowe

Apartament Sp. z o.o.

ul. Łączna 35
87-100 Toruń

telefony:
697-599-835,
697-599-831,
697-599-836,

fax. (056) 621 13 85

e-mail: biuro@apartament4u.pl


Licencja zawodowa UMiRM nr 10787

O firmie

A | A | A

   Masz dość bezowocnych poszukiwań, nie masz na nie czasu, chcesz być pewny, że kupiona przez Ciebie nieruchomość jest "prześwietlona" przez fachowców ? Przyjdź do nas, zawsze służymy pomocą!

  Zajmujemy sie pośrednictwem w sprzedaży, kupnie i najmie: mieszkań, domów, gruntów i nieruchomości komercyjnych. Skupiamy w swoich szeregach osoby z wieloletnim doświadczeniem i to nie tylko na rynku nieruchomości, lecz także inwestycyjnym i ubezpieczeniowym. Działamy na terenie miasta Torunia i okolic, lecz naszą ambicją jest ekspansja na sąsiednie rynki. Dzięki zagranicznym kontaktom chcemy sprowadzać nowych inwestorów na nasz teren.

    Oferujemy doradztwo, przygotowanie dokumentacji do umowy przedwstępnej i finalnej oraz pełną obsługę klienta: dojazdy, pełnomocnictwa, wypisy z  odpowiednich rejestrów. Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości oraz z firmami i specjalistami wielu innych branż mogących wspomóc działania zmierzające do pełnej obsługi klienta. Dzięki współpracy z bankami skredytowanie zakupu nieruchomości staje się mniej uciążliwe i szybsze.

   Kierujemy się w swej działalności zawodowej obowiązującymi ustawami, standardami zawodowymi, kodeksem etyki zawodowej oraz nade wszystko dobrem klienta, a swoje czynności wykonujemy z jak największą starannością.

Naszą dewizą jest FACHOWOŚĆ, SOLIDNOŚĆ, KULTURA i SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA a zadowolony KLIENT naszym nadrzędnym celem.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony

Projekt: Arat Media

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem